C TIPA USB 3In1 Endoskopu Kamera Automašīnām Elastīgu Grūti Kamera Endoskopu Kamera Android Viedtālrunis PC Endoscopio Endoskop

€4.05

-24 %

€5.33

Jauns produkts

Pieejams

kadru nomaiņas ātrums 30 kadri / s
Tipu Gaismjutīgās Elementiem CMOS
Zīmola Nosaukums Arvin
Objektīvs (mm) 7mm
Sensora pikseļu 300 tūkst.
Fokusēšanas režīms automātiskā fokusēšana
Produktu Kategorijas USB Kameras
Sensora Tips CMOS
Modelis 002
tekstūras materiāla PC
Maksimālā izšķirtspēja 640x480
Vadu Tips Mīksta Stieple
Iepakojuma Saraksts Endoskopu, instrukcijas adapteri aksesuāri

Lūdzu, ņemiet vērā :

1. Šis projekts ir attiecināms tikai uz dažām Android telefoniem un atbalsta Android tālruņiem ar OTG un UVC funkcijas (viedtālrunī jābūt patiesam un licencēta un atbalsta ārējās kameras, lūdzu, pārliecinieties, ka ārējās kameras nav bloķēts);

2. Kā, lai noteiktu, vai tālrunis ir OTG funkcija:

Jums ir nepieciešams, lai izmantotu OTG kabeli.Izmantot OTG kabeli, lai savienotu tālruni ar tastatūru, peli, USB flash drive, un citas ierīces, un jūs varat to izmantot, parasti, kas nozīmē, ka tālrunis ir OTG funkcija.

3. Šī fotokamera ir tuvu fokusa kameru, fokusa attālums ir 3cm līdz 10cm.Ja fokusēšanas attālums pārsniedz 10 cm, un skaidru attēlu nevar iegūt.

4. Lūdzu, izlasiet iepriekš punkti uzmanīgi.Lūdzu, skatiet mobilā tālruņa uzmanīgi pirms pasūtīšanas, citādi mums nebūs nekādu atbildību par iepriekšminēto iemeslu dēļ.

kā lietot:

1. Uz Android tālrunis: Skenēt QR kodu manuāli, lai instalētu PROGRAMMU vai instalēt APP no CD, vai iet uz download saiti, lai instalētu LIETOTNI, pēc tam uz ikonas, kas parādās uz mobilo darbvirsmas, noklikšķiniet uz ikonas, un produktu var izmantot.Darbības šajā Android endoskopu, ir ļoti viegli, vienkārši lejupielādēt lietotnes un ielikt endoskopu, savā ierīcē, un programma tiks automātiski atpazīst (lūdzu, pārliecinieties, vai tālrunī ir OTG, UVC funkciju un atbalsta ārējā kamera).

2. Datorā: vispirms instalējiet programmatūru datorā, (lejupielādēt no CD, vai no Interneta), pēc tam atveriet programmatūru, pievienojiet fotokameru datoram, un vadītājam tiek automātiski instalēts datorā.Šo kameru var izmantot datorā ar programmatūru.

Funkcijas:

1. Tas ir rats, lai pielāgotu spilgtumu sešu LED gaismas, tāpēc, ka tā var strādāt dažos apgabalos, kuros nav pietiekami daudz gaismas.

2. Šis ir IP67 waterproof camera.

3. Ļoti piemērots intra-orālā kameru sistēmu, zemūdens kameras, ūdensizturīgs miniatūra kamera, mehānisko transportlīdzekļu detektors, kanalizācijas detektoru.

4. Labākais meklēšanas un glābšanas jomā, kā arī noziedzības un muitas detektori, arheoloģiskās pārbaudes, PCB pārbaudes, aprūpe mājās, aviācijas un kosmosa rūpniecība.

5. Piemērots aprūpes un traktoru nozarē, naftas ieguves rūpniecības, būvniecības, utt.

Produkta parametri:

* Kameras diametrs: 7mm

* Fotokamera pikseļu skaits: 300,000

* Izšķirtspēja: 640 * 480/30 rāmji

* Objektīva leņķis: 67 grādiem

* 6 regulēšana baltās LED gaismas

* Line-of-sight (SF) redzeslokā: 3cm ~ 10cm

* Objektīvs ūdensizturīgs: IP67

* Darba temperatūra: -10-80 grādi

● Darba platforma : android / windows2000 / windows xp / vista / windows7 / windows8 / windows10 /

● Piederumi : lietošanas rokasgrāmata, āķis, magnēts, spoguļi, nosakot piedurknēm

kameras web, 3 usb endoskopu, 1080p webcam, noslēpums compart, auto endoskopu 13, endoskops video kameras, rūpniecības kameras tīkla, auto uzlīme, 5 endoskopu, usb, apple video endoskops