EZ V Sistēma, Kārtridžu Tetovējums Adatas #06 (0.18 MM) Apaļā Starplikas Tetovējums & Pastāvīgais Grims, 20 GAB./Kastē

€15.69

-5 %

€16.52

Jauns produkts

Pieejams

Funkcija 3 Jaunu Outshape --Brut Zelta Kasetne Gadījumos
Konusveida 2.0 mm
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
Daudzums 20 Gabali/Kaste
Līdzeklis 1 Gumijas Membrānu & Precīzas Pozicionēšanas Sistēma
Diametrs #06 (0.18 mm)
Veids Tetovējums Adatas
Modeļa Numurs EZ-MK-#06RL
Zīmola Nosaukums EZ
Iezīme 2 Tintes Plūsmu Attīstību
Materiāls Ķirurģiska Nerūsējošā Tērauda un Medicīnas pakāpes plastmasas
Preces nosaukums EZ V Izvēlieties Kārtridžu

Paldies par kāpj ar EZ tattooneedle Veikals

EZ® V-Sistēma Kasetnes Adatu, V Sistēmu, V-Izvēlieties, Mēs Izvēlieties!Izstrādājis EZ Tetovēšana ar unikālu stilu stabilizēšanas sistēma, ideāli labākos instrumentus, lai body art tattoo izveidot.Drošības Membrānu V piedziņas Sistēma.Stabils premium smalkas adatas. 100% EO Gāzes Sterilizētu un individuāli iepakotas.Adatas, kas izgatavoti no ķirurģiska nerūsējošā tērauda.Medicīnas klases plastmasas.Liels Tintes plūsmu. 20 gabali iepakojumā.

konfigurācija

#06 (0.18 mm) Konusveida 2.0 mm

V sistēma

Gumijas Membrānu & Precīzas Pozicionēšanas Sistēma Aprīkots ar V-Sistēmu, V-Izvēlieties Kasetnes funkcijas, izmantojot augstas precizitātes pozicionēšanas sistēma un gumijas membrānu, lai radītu ārkārtējas darbības tetovēšanas. (V Sistēma) Tas līdzsvaro spriedzi membrānu iesniegt gluda un optimālu piesātinājumu uz ādas katru hitting. (Elastīgas Membrānas) V-Izvēlieties ekskluzīvas precīzas pozicionēšanas sistēmu, kas izolē vibrācijas adatu pievienotās precizitāti, lai izveidotu precīzu kustību un uzdot precīzu pikseļu tā, kā jūs vēlaties. (Precīzas Pozicionēšanas Sistēma) Atklāt izsmalcinātu tetovējums ar V-Izvēlieties.

Jaunu Outshape

-Brut Zelta Kasetne Gadījumos Izgreznot greznību ar eleganta, zelta apdari, kas ir pārliecināts, ka kasetnes ir izgatavoti izsmalcināti. --Ergonomisks Roktura Dizains V-Izvēlieties kasetnes funkcija ergonomisks roktura dizains patronu čaulas.Tas ļauj jums, lai pārslēgtos starp kasetnes viegli, droši un ātri. --Estētisko V Forma Kārtridžs Ikonu V formas tiek cirsts uz kasetnes korpusa, lai radītu estētisku V-sistēmas parakstu.

Atsauksmes no Māksliniekiem

kwadron adatu, ez revolūcija, tetovējums, materiāls tetovējums, gredzens tetovējums, core i5 procesors, machin tetovējums, i5 7400k, intel core i5 4690k, i5 intel